Tavsiye Formu

Kampanya Genel Şartları

  • -Lazzoni’ye hoş geldiniz kampanyası dahilinde Lazzoni mağazalarından yapılan ilk minimum 10Bin TL alışverişlerde Lazzoni Hotel’de %20 indirim ile konaklama hakkı tanınır.%20 İndirim kuponu devredilemez ve kupondan en fazla 2 kişi yararlanabilir.
  • - Bu uygulama sistemimize ilk kayıt sırasında yapılır ve bir kez faydalanılabilir.Lazzoni Hotel’de indirimli konaklama 1 yıl süre ile kullanılabilir.
  • - İlk 10bin TL lik alışverişinizde hak kazandığınız bu indirim kuponuna ilaveten, diğer şartları sağladığınızda ücretsiz konaklama hakkından faydalanabilirsiniz..
  • - Montajdan 30 gün sonra müşterilerimize online olarak e-posta üzerinden anket soruları gönderilir. Anket içerisinde ki 5 ve 6 sorular olumlu cevaplandırılmış ise kendilerine tavsiye maili gönderilir. Ancak kampanyamızdan yararlanabilmek ve sonra ki e-postanın iletilebilmesi için anket sorularının 1 ay içerisinde cevaplandırılması gerekmektedir. Tavsiye e-maili yalnızca anket tamamlandıktan sonra ve anket içerisinde ki 5 ve 6 sorulara olumlu cevap verildiyse iletilir
  • - Tavsiye e-maili ile eğer müşterimiz 3 arkadaşına da referans olursa, hem kendisine hem arkadaşlarına Lazzoni Otel’de 1 gece konaklama hediye edilir.Referans veren müşteri, kampanyamızdan yararlanabilmek için minumum 10Bin TL ve üzeri alım yapmış olmalıdır.
  • Tavsiye edilen 3 müşteriden birinin en az 10 Bin TL alım yapmış olması gerekmektedir.Tavsiye e-maili, tavsiye eden müşterinin alım yaptığı mağaza yetkilisine iletilip, proje yöneticilerimiz tarafından kendileriyle iletişime geçilecektir.
  • Tavsiye formunun, tavsiye edilen kişi siparişi vermeden önce gönderilmiş olması gerekmektedir.Referans veren müşteri minumum 10Bin TL ve üzeri, ve tavsiye ettiği 3 kişiden biri de minimum 20 Bin TL ürün alımı gerçekleştirdiğinde, referans olunan diğer 2 kişi alışveriş yapmasa da Lazzoni Hotel’ de ücretsiz konaklayabilir.Kampanyaya hak kazanıldığında önceden rezervasyon yapılması zorunludur.
  • Kampanya önceden rezervasyon yapılmak kaydıyla haftanın her günü kullanılabilir.Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kampanyadan yararlanışmış sayılacaktır.Ücretsiz konaklama hakkı kazanan müşterilerimiz bu haklarını 1 yıl boyunca kullanabilirler.Oda katı, tipi, manzarası ve kampanya koşulları otelimiz tarafından belirlenip Lazzoni Mobilya A.Ş. tek gece konaklama ve kahvaltı hediye eder.

 
TAVSİYE FORMU

tavsiyeformu

MÜŞTERİ BİLGİLERİ

1. Kişi

2. Kişi

3. Kişi

onay

* Gerekli Alanlar